20 lat doświadczenia
w stolarce  MEBLOWEJ
Wygodny Dom to firma, która została założona ponad 18 lat temu, kiedy stolarka meblowa nie była jeszcze tak zaawansowana, jak dzisiaj. Zaczynaliśmy od pracy w małej amatorskiej stolarni, gdzie tworzyliśmy nasze pierwsze meble na wymiar, stopniowo poznając narzędzia, materiały i techniki stolarskie. Przez kilkanaście lat ciężkiej pracy udało nam się wyrobić własny styl oraz warsztat, który w trosce o zadowolenie Klientów, doskonalimy każdego dnia. Obecnie posiadamy doskonale  wyposażony zakład stolarski, w którym jesteśmy w stanie wykonać meble każdego rodzaju, od  nowoczesnej, podświetlanej szafy wolnostojącej, aż po abstrakcyjne umeblowanie przestrzeni biurowej. Przykładamy dużą wagę do jakości naszych mebli, a także do estetyki oraz precyzji ich wykonania. Nasz zespół skupia doświadczonych rzemieślników, stolarzy i projektantów mebliprzeznaczonych do różnych pomieszczeń: kuchni, salonu, gabinetu, pokoju dziecięcego, a nawet garderoby.

AB12

KIM JESTEŚMY
Jesteśmy pasjonatami meblarstwa, którzy już od ponad 18 lat tworzą meble na wymiar najwyższej jakości. Jako specjaliści w dziedzinie projektowania oraz wykonywania mebli, możemy zrealizować każdy pomysł, z jakim zgłosi się do nas Klient.

ab2

CO ROBIMY
 Dysponujemy profesjonalną stolarnią, w której powstają solidne, precyzyjnie dopracowane i funkcjonalne meble na zamówienie. Nie straszne nam nietuzinkowe projekty ani nietypowe rozwiązania. Firma Wygodny Dom jest tworzona przez wykwalifikowanych pracowników, otwartych na realizację wizji naszych wymagających Klientów. Działamy na materiałach pierwszorzędnej jakości, a co za tym idzie, gwarantujemy wykonanie wytrzymałych mebli na długie lata.

AB13

NASZA MISJA
 Jako projektanci i wykonawcy, w pełni czuwamy nad całym procesem powstawania mebli, zaczynając od stworzenia wizualizacji 3D, na montażu kończąc. Dbamy o to, aby pełnione przez nas usługi były w pełni profesjonalne, a oferowane meble na indywidualne zamówienie stanowiły realizację wizji, jakie rodzą się w głowach naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do  współpracy, która zaowocuje meblami o najwyższym standardzie.

Dlaczego ludzie wybierają nas?

Ponieważ spełniamy oczekiwania naszych klientów oraz szanujemy ich czas i nerwy

Profesjonalne projekty
Opracujemy projekt i wykonamy meble na wymiar, które wypełnią Twoje  wnętrza

Produkcja i montaż
Zadbamy o najwyższą jakość mebli i staranność ich
wykonania, doglądając również każdych detali

Przyjazna atmosfera
Od projektu do montażu gotowych mebli długa droga, lecz dla specjalistów z firmy Wygodny Dom
nie ma rzeczy niemożliwych

CZAS I OPTYMALIZACJA PRACY
Zadbamy o Twój czas. Każde zlecenie jest zoptymalizowane indywidualnie do każdego klienta

GTV logo
Hettich-Logo